Kontakt
an image
Ubezpieczenia
Jolanta Moroń
Email: jola@bdgjj.pl

Tel. 696 943 660

an image

PostHeaderIcon Ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków

Wypadki mogą przydarzyć się w każdym miejscu i czasie: w domu, w pracy, na ulicy, podczas podróży. Nie sposób przewidzieć ich wszystkich. Ale można zabezpieczyć się przed ich skutkami. Dzięki polisie Allianz nie poniesiesz finansowych konsekwencji zdarzenia, uzyskasz szybko fachową pomoc i pieniądze na rehabilitację. Pokryjesz też lukę finansową związaną z nieobecnością w pracy czy pobytem w szpitalu.

NNW indywidualne

Trudno przeciwdziałać wypadkom. Jeszcze trudniej je przewidywać. Ubezpieczenie NNW ochroni Cię przed ich dotkliwymi skutkami. Allianz Polska wie ile znaczy odpowiednie wsparcie w trudnej sytuacji. Jako jedyne na rynku oferuje podwójne świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu. Najdłużej też wypłaca zasiłek szpitalny.

NNW rodzinne

Chcesz chronić swoich najbliższych przed niebezpieczeństwami, ale nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Dotkliwe skutki wypadków pomoże złagodzić rodzinna wersja ubezpieczenia NNW. W Allianz Polska otrzymasz bardzo korzystne warunki dla rodziców z dziećmi pozostającymi na ich utrzymaniu. Najdłużej wypłacany zasiłek szpitalny i podwójne świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu - to kolejne atuty oferty opracowanej z myślą o rodzinie.

NNW dla grup nieformalnych

Jak można zaoszczędzić na kosztach ubezpieczenia NNW? Wystarczy stać się członkiem nieformalnej grupy, która zawrze grupowe ubezpieczenie oferowane przez Allianz. Dzięki temu ubezpieczenie jest tańsze niż to zawarte w formie indywidualnej


PostHeaderIcon

Reklama