Kontakt
an image
Ubezpieczenia
Jolanta Moroń
Email: jola@bdgjj.pl

Tel. 696 943 660

PostHeaderIcon Ubezpieczenia zdrowotneKompleksowa opieka medyczna

Polisa zdrowotna to doskonały sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Posiadając ją zyskujesz dostęp do opieki lekarskiej na najwyższym poziomie oraz świadczeń zakresu badań ambulatoryjnych, laboratoryjnych i diagnostycznych w szerokim zakresie. Bezgotówkowo na podstawie identyfikatora możesz korzystać z wizyt domowych i konsultacji lekarzy specjalistów.

Moje Zdrowie

Możliwość korzystania z wizyt domowych, konsultacji lekarzy specjalistów i badań diagnostyczno–laboratoryjnych w sieci ponad dwustu placówek medycznych na terenie ałego kraju. Unikalny na rynku ubezpieczeń zdrowotnych pakiet usług assistance medycznego oferujący m.in.: przywóz leków, transport medyczny do i ze szpitala, zdrowotne usługi informacyjne dostępne przez telefon 24 godziny na dobę. A gdyby tego było mało, możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o rehabilitację oraz o refundację kosztów wykonania 40 zabiegów operacyjnych z katalogu “chirurgii jednego dnia”. Z tych usług może korzystać również rodzina ubezpieczonego.

Co zapewnia to ubezpieczenie?

  • Możliwość korzystania z najwyższej jakości opieki medycznej w sieci dwustu prywatnych placówek medycznych na terenie całego kraju.
  • Wszystkie świadczenia medyczne są wykonywane bezgotówkowo.
  • Unikalny na rynku ubezpieczeń zdrowotnych pakiet usług assistance medycznego, w ramach którego Allianz zapewnia m.in.: przywóz leków, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi podczas przebywania Ubezpieczonego w szpitalu, transport medyczny do i ze szpitala, zdrowotne usługi informacyjne dostępne przez telefon 24 godziny na dobę.
  • Całodobowa infolinia medyczna specjalnie dla klientów indywidualnych, gdzie można uzyskać informacje o danych teleadresowych przychodni, godzinach pracy i zakresie usług dostępnych w danej placówce medycznej.
  • Możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o leczenie z zakresu chirurgii jednego dnia i rehabilitację medyczną.
  • Możliwość objęcia ochroną ubezpieczeniową najbliższej rodziny w ramach tzw. pakietu rodzinnego.
  • Identyfikator z danymi osoby ubezpieczonej, który stanowi przepustkę do korzystania z usług medycznych we współpracujących z Allianz placówkach.
  • Brak konieczności badań lekarskich przy przystąpieniu do ubezpieczenia.PostHeaderIcon

Reklama